Benitim e-shop

Internetový obchod, ktorého súčasťou, okrem merchu, je aj predaj darčekových poukážok, ktoré sa dajú následne uplatniť pri prihlásení sa na kurz. Darčeková poukážka je vygenerovaná s unikátnym kódom, ktorý následne na prevádzke vedia odkontrolovať cez stránku a uznať, alebo zamietnuť ho.

Regalispallets

S kolegami zo spoločnosti WAME s.r.o. sme po dlhom šperkovaní konečne spustili nový e-shop so sortimentom drevených recyklovaných paliet. E-shop je spracovaný podľa grafického návrhu od grafika, avšak počas samotného vývoja dochádzalo k mnohým zmenám, takže sa tvorba natiahla na približne dva mesiace práce. V konečnom dôsledku ide o B2B shop, pri registrácií sa vyžaduje…

E-donáška

Brutálne premakaný e-shop s donáškou potravín a kopou funkcionalít na mieru.

Nutrado

Jednoduchší e-shop, zameraný na starostlivosť o telo, ktorý obsahuje aj niektoré funkcionality na mieru.

Mon platin

Redesign B2B e-shopu pre výrobky Mon-platin, čo je vlastne sada rozličných vlasových prípravkov a inej kozmetiky. E-shop je rozdelený na dve hlavné časti (pre profesionálov a pre veľkoobchod) a obsahuje kvantum funkcionality na mieru.

D-šport

Toto nie je e-shop, toto je kolos. Išlo o redizajn a vynovenie staršieho existujúceho e-shopu, ktorého veľkosť ale bola neuveriteľných 50GB. Optimalizáciou obrázkov sa mi podarilo dosiahnuť 31GB veľkosť, stále je to však veľmi veľa. E-shop obsahuje vyše 9000 variabilných produktov a je prepojený so systémom Omega.

Vodnefiltre

A je to tu! Najzložitejší e-shop môjho doterajšieho života bol úspešne spustený a je v plnej prevádzke a funkčný, dokonca už prijal aj niekoľko objednávok. Išlo o redesign starého e-shopu na platforme VirtueMart + Joomla. Pri práci som musel vykonať úplný export a import dát – užívateľov, produktov, objednávok, s čím mi pomohla externá firma.

Ikry

Ďalší e-shopík, tentokrát som ale riešil len redesign existujúceho e-shopu, nakoľko funkcionalita už bola vytvorená. Ide o CBD e-shop s celkom širokým sortimentom.

Sarka

Vintage obchod s oblečením. Veraže sme sa dosť natrápili, ale napokon to všetko dobre dopadlo 🙂

Dela Clair

V spolupráci s firmou WAME s.r.o. sme vytvorili tento šperkový e-shop. Grafika inšpirovaná hotovou šablónou bola upravená na mieru grafikom a mnou prevedená do funkčnej podoby.