O mne

Kým iné deti hrali GTA, ja som sa učil tvoriť webové stránky...

Moja cesta začala v roku 2006, keď som mal 13. Začal som navštevovať naozaj krátky krúžok tvorby webových stránok v miestnom CVČ. Kurz trval asi 6 týždňov a nenaučil som sa na ňom dokopy nič. Ale táto činnosť ma začala neskutočne baviť, takže som jej zasvätil všetok možný čas, čo, vzhľadom na rodičovské pravidlá, bola neuveriteľná polhodina denne. 

Silu programovania som pochopil až pri svojom prvom „reálnom“ jobe v roku 2013, kedy som skúšal nervy kolegov a ich trpezlivosť. Od počiatku som bol známy vypisovaním a pýtaním sa po rozličných (dnes snáď už aj neexistujúcich) PHPBB fórach a tak som sa učil a zdokonaľoval. 

Do svojich 27 rokoch som vystriedal dokopy 6 rozličných firiem, niektoré boli maličké, iné obrovské (celosvetové), až kým som konečne nenašiel svoje šťastie v roku 2019, kedy som otvoril živnosť a stal som sa čistokrvným freelancerom. 

Moje zameranie sa rýchlo vyprofilovalo do určitého smeru. Preto sa zameriavam majoritne na malé a stredné projekty a jednoduchšie e-shopy, pričom sa snažím poskytovať kvalitné a cenovo primerané služby. Mojimi zákazníkmi sú často malí i veľkí podnikatelia v ľubovoľnom odvetví, občianske združenia, neziskové projekty, ako aj veľkí hráči.

Ako fungujem?

Roky pôsobenia v IT ma naučili nájsť efektívny spôsob tvorby webových stránok tak, aby bol aj klient spokojný, aj ja spokojný. 

Po mnohých experimentoch som ostal pri najpoužívanejšom CMS na svete – WordPress. V rámci WordPressu používam jeden z najlepších builderov – Elementor PRO. 

Nakoľko mám skúsenosti z minulosti s hardcodingom, používaním niekoľkých rozličných PHP frameworkov a Vanilla PHP, nebojím sa, podľa potreby, tieto vedomosti použiť aj v súčasnosti.

0 +
Webových stránok
0 +
E-shopov
0 +
Klientov