Ostatné služby

Akékoľvek iné problémy, ktoré sa týkajú webových stránok spokojne zverte do mojich rúk a ja sa o nich postarám. 

Aj po ukončení projektu naša spolupráca nekončí, vždy som k dispozícií pre prípad, že by ste potrebovali rozšíriť funkcionalitu, alebo vykonávať nejaké zmeny, ktoré sú nad Vaše sily. 

Ak sa niečo pokazí, nefunguje správne, alebo požadujete zmenu funkcionality, nebojte sa napísať. 

Viem Vám vyčistiť webovú stránku od vírusu, zabezpečiť zmenu hostingu s minimálnym výpadkom, pomôžem s obnovením zabudnutého hesla, alebo e-mailu, čokoľvek sa stane, som tu pre Vás.

Správa webových stránok

Postarám sa o to, aby Vaša webová stránka nezhnila, ale aby slúžila dlhé roky.

Konzultácie a školenia

Poskytujem aj konzultačné služby v oblasti WordPressu, Elementora a hostingu. Môžete tiež sledovať moje projekty - články a videá, ktoré tvorím podľa svojich časových možnosti.

Grafika

Poskytujem jednoduché grafické služby, založené na grafických šablónach. Takže ak potrebujete nízkorozpočtové grafické prvky, ste na správnej adrese.

Hostingové služby

Zabezpečím pre Vás hosting a doménu cez spoločnosť Websupport. Takže sa naozaj nemusíte o nič starať, všetko mám pod palcom ja.

Cenník

 • Správa STANDARD od 40 €/mesiac

  Štandardná správa webových stránok, zahŕňajúca pravidelné vykonávanie aktualizácií 1x mesiac, zálohovanie obsahu 1x za mesiac, monitoring dostupnosti stránky, kontrola rýchlosti a optimalizácie a podporu v pracovnej dobe. Súčasťou je predplatený čas na úpravy v dĺžke 30 minút mesačne. Ponúkam aj celoročný balíček správy webovej stránky na 12 mesiacov za cenu 400 € (2 mesiace grátis).

 • Správa PROFI od 60 €/mesiac

  Rozsiahlejšia správa webových stránok, zahŕňajúca pravidelné vykonávanie aktualizácií 2x mesiac, zálohovanie obsahu 2x za mesiac, monitoring dostupnosti stránky, kontrola rýchlosti a optimalizácie a podporu v pracovnej dobe. Zahŕňa aj komerčné licencie na fotobanku freepik.com, WPML, Elementor PRO. Kritické chyby sú riešené aj mimo pracovnej doby. Súčasťou je predplatený čas na úpravy v dĺžke 60 minút mesačne. Ponúkam aj celoročný balíček správy webovej stránky na 12 mesiacov za cenu 600 € (2 mesiace grátis).

 • Hosting a doména od 60 €/rok

  Zabezpečenie a zakúpenie hostingu a domény, podpora v prípade problémov s hostingom. Hostingové a doménové služby technicky zabezpečuje Websupport s.r.o.
  Cena hostingu sa odvíja od veľkosti webovej stránky a je fakturovaná ročne. Cena domény sa odvíja od doménovej koncovky (.sk cca 16 €/rok)

 • Grafické služby 50 €

  Pre potreby webu viem vytvoriť logo zo šablóny, nie však vo vektorovom formáte. Logo je vo veľkom rozmere a je úplne Vaše, môžete ho používať v rámci svojej firemnej identity kdekoľvek a akokoľvek (cena 50€).
  Ostatné grafické služby vykonávam v cene 30€/h - letáky, plagáty a iné tlačoviny. Samotnú potlač a výrobu nevykonávam.

 • Kóderské služby 50 €/h

  Úprava, alebo písanie zdrojového kódu, tvorba vlastného pluginu, API prepojenia, kódovanie dizajnov z PSD,XD do HTML, práca na iných platformách ako WordPress (napr. Laravel, Codeigniter, Yii framework, Vanilla PHP). Kódovaniu Javascriptu a javascriptovým frameworkom (napr. node, angular, react,...) sa nevenujem.

 • Copywritting 30 €/h

  Písanie kvalitného, gramaticky a logicky bezchybného obsahu pre Vaše potreby. Zahŕňa písanie blogových článkov, popisov k produktom a pod.

 • Školenia a konzultácie 50 €/h

  Poskytujem konzultácie a školenia, krátkodobé i dlhodobé. Deti aj seniorov naučím základy práce s počítačom. Naučím Vás pracovať s WordPressom, aj programovať v PHPčku. Moja ponuka platí aj pre vzdelávacie inštitúcie a centrá voľného času a iné mimoškolské vzdelávacie organizácie.

 • Štandardná hodinová sadzba 30 €/h

  Koncová cena za hodinu mojej práce pre všetky ostatné služby.

Časté otázky

Nič. No postupom času, ako sa do praxe aplikujú nové technológie, začne stránka upadať a hrozí až jej úplný kolaps. Neaktualizovaná stránka je, navyše, náchylnejšia na útoky a stáva sa ľahším cieľom hackerov, ktorí cez ňu potom budú napr. dolovať bitcoins. 

Mne je to v podstate jedno. Môžete ísť aj priamo cez Websupport, nedá sa povedať, že by som na hostingu a doméne „ryžoval“, lebo tých 6€, čo na Vás „zarobím“ za rok je pre mňa absolútne nepodstatných a zaobišiel by som sa aj bez nich. Keď idete priamo cezo mňa, tak to mám ja všetko pod palcom a môžem zavše reagovať aj nočnou hodinou a riešiť rozličné problémy hostingu – nastavenia, konfigurácie, vytvoriť e-mailovú adresu, či zmeniť heslo. Pokiaľ budete mať hosting a doménu priamo na Websupporte, tak bohužiaľ, s týmto nepomôžem, ale musíte sa obrátiť priamo na websupport support (parádny slovný zvrat, že?).

Ďalšou vecou je to, že hosting a doména cezo mňa je pre Vás lacnejšia. Prečo? Lebo na Websupporte mám niekoľko stoviek projektov, mám teda viacero multihostingov, a preto som niečo ako VIP klient. A mám niečo ako VIP ceny. 

Často som sa stretával s tým, že klient nemá ani tak základnú vec, akou je logo. Alebo že jeho logo je neaktuálne, nemoderné, alebo sa nedá použiť na webovej stránke. 

Nakoľko viem pracovať s photoshopom na užívateľskej úrovni, rozhodol som sa poskytovať aj tento druh služby. Je to pre mňa aj určitá forma relaxu, keďže je to niečo iné ako tvorba webových stránok, čo je mojou hlavnou náplňou. 

Funguje to asi takto, že na freepik.com si nájdem nejaké logo, ktoré upravím do požadovanej podoby, firemných farieb, pridám nápis a logo je na svete. Keďže však nie som grafik, nedokážem pracovať s vektorovou grafikou. Neviem teda dodať seriózne grafické logo s dizajnmanuálom, otázne však je, či to naozaj potrebujete, keďže 99% klientov to nepotrebuje až takto riešiť a uspokoja sa s lacným logom. 

Pre porovnanie – moje logo stojí 50€, logo s dizajnmanuálom, farbami a všetkými ostatnými aspektmi stojí okolo 500€. 

Logo dodávam vo vysokej kvalite, s priehľadným pozadím, vo formáte .png, aj vo formáte .psd, takže s ním viete dodatočne pracovať a je úplne Vaše – môžete ho použiť kde a ako len chcete. Žiadne licenčné poplatky, ani nič také. 

Príklady log: www.vodnefiltre.sk www.domcekovepostielky.sk www.personalconcierge.sk www.evafabianova.sk a iné. 

To isté platí aj pre ostatnú grafickú tvorbu. 

Z časových a nervových dôvodov, bohužiaľ, neposkytujem služby úprav na stránkach, ktoré nie sú moje. Dôvod je ten, že robiť po cudzom človeku je pre freelancera vždy trest. Ak však stránka obsahuje Elementor, možno by som sa nechal zlomiť. Skúste a napíšte. 

V stanovený čas pošlem jednorázový link, na ktorom sa spoločne stretneme. Dáme zdieľať obrazovku a ideme na to. 

Originálnym by som ho nenazýval. Nie som copywritter v pravom slova zmysle. 

No ak niekde chýba nejaký text, nebojím sa ho vymyslieť. Ak dodáte o ničom podklady, nebojím sa doplniť „podľa seba“ a následne sa to upraví tak, aby to bolo reálne. 

Pravý copywritting poskytujem v oblastiach, do ktorých sa rozumiem, a teda WordPress, Elementor, pluginy, počítače a iné informatické aspekty. Z voľnočasových aktivít viem napísať o prírode, survivale, chémií, fyzike, životnom štýle (ale vegetariánstvo obhajovať nebudem, to si vyhoďte z hlavy), o hubách, o autách a motorkách. V rámci copywrittingu je pre mňa samozrejmosťou pristúpiť aj k štúdiu problematiky, ktorá je nevyhnutná pre napísanie kvalitného obsahu.