Pure Slovakia

Konečne projekt, v ktorom som sa naozaj vyžil. Ako milovník prírody (skrachovaný biológ), lesov, stromov, ihličia i machu, som bol oslovený týmto občianskym združením za účelom dokončenia stránky. Keď som zanalyzoval aktuálny stav, rozhodol som sa začať odznova. Vraj oslovili dvoch kóderov, ktorí sa ale nejako nemali k dokončeniu. Tomu nerozumiem. Stránka o lese, kde sa stále mihajú nejaké stromy a lesné tvory, veď to je radosť! Naplno som sa pustil do tejto stránky a myslím, že sa maximálne podarila. Veľmi príjemná spolupráca, dokonca mi je až ľúto, že už skončila.

Projekt tvorený ako vždy Elementorom PRO a WordPressom. Po kvalitnej optimalizácií webstránky som pokoril svoj predošlý rekord:

Podobné projekty

Farnosť Svit

No ako by to bolo, ak by som nevytvoril webovú stránku aj pre svoju domovskú farnosť? Doteraz webová stránka riešená na webnode, odteraz vysokokvalitná webstránka

Ave Prosperita

Zložitejšia webová stránka, s rozličným obsahom, vlastnými typmi príspevkov a doplnkovými poliami. Okrem klasických blogových článkov je na stránke aj manažér udalosti a aj vlastné

Svadobná stránka

Jednoduchá one-page stránka so svadobným zameraním, pre mojich online známych. Prajem im veľa šťastia a požehnania do spoločného života.

Táto webstránka používa súbory cookies