Novinka: Svadobná webová stránka

Chcete aj Vy jednoduchú a krásnu svadobnú webovú stránku?

Ponúkam Vám jednoduchú prispôsobenú webovú stránku pre Vašu svadbu. Neexistuje jednoduchší spôsob, ako vykričať svoju radosť do sveta. Svadobná webová stránka je špecifická jemným, ale prívetivým a unikátnym dizajnom, prispôsobená pre Vaše potreby. 

Aký význam má svadobná webstránka?

Pomocou svadobnej webovej stránky môžete svetu oznámiť radostnú novinu – budete sa brať! Štruktúra webovej stránky je prispôsobená udalosti. Webová stránka je jednoduchá a to výzorom aj funkcionalitou. Pomocou svadobnej webovej stránky môžete prijímať gratulácie, priania, finančné príspevky, alebo tiež spätnú väzbu ohľadom účasti hostí na Vašej svadobnej hostine. Čokoľvek si prajete. 

Vzorová svadobná webstránka

Pre predstavu o stránke si pozrite vzorovú webovú stránku Veroniky a Lukáša na adrese https://veronikalukas.sk

Variant

A

B

C

Jednostránková webová stránka

Webová stránka s podstránkami

Slideshow s menami, termínom a miestom svadby

Informácie o snúbencoch a fotografie

Časová os s vašim príbehom

Kolotoč (carousel) pár vybraných gratulácií

Formulár na zasielanie gratulácií priamo zo stránky

Lightbox fotogaléria *

Odpočítavač času do sobáša

Google mapa s miestom konania sobáša (1 pin)

Give - Prijmanie finančných darov priamo na stránke **

Ďalšie statické sekcie na mieru

Rezervácia hostí ***

Blogový modul

Cena

Ceny za svadobné webové stránky sú veľmi priaznivé:

Variant A: 200€

Variant B: 270€ + 30€ za každú personalizovanú sekciu

Variant C: 350€ + 30€ za každú personalizovanú sekciu

* Lightbox je systém pre obrázkové galérie. Po kliku na vybraný obrázok sa tento otvorí vo vyskakovacom okne, pozadie stmavne a medzi obrázkami v rámci galérie sa dá prepínať pohybovať pomocou šípok. Obrázok sa dá priamo zdieľať na sociálne siete.

** Prijímajte finančné svadobné dary priamo na Vašej stránke, prostredníctvom pluginu WP Give a platobnej brány Stripe. V cene nie je zahrnutá registrácia samotnej platobnej brány. Tú si môžete vyriešiť po vlastnej osi, alebo Vám s tým viem pomôcť aj ja. Treba však myslieť na to, že Stripe platobná brána si sťahuje cca 2% z každej prevedenej platby.

*** Tento modul je vlastne zložitejší formulár, prostredníctvom ktorého môžete od pozvaných hostí dostať spätnú väzbu o tom, či sa zúčastnia Vašej svadobnej hostiny. Môžu Vám tak jednoducho oznámiť počet osôb, ktoré sa zúčastnia, ako aj napr. či si želajú vegetariánske menu, ubytovanie a pod. Je to tak podstatne jednoduchšie, ako keby ste museli všetkým telefonovať a ručne si zaznačovať tieto údaje.

Najnovšie články

HTML tagy, ktoré musíš poznať #3

V minulých dvoch článkoch (tu a tu) sme sa naučili základnú koncepciu značkovacieho jazyka HTML, ukázali sme si použitie vlastnosti (atribútov) jednotlivých HTML tagov a

Zanikne PHP?

Áno, do piatich rokov PHPčko zanikne. Zo všetkých ľudí sa stanú vegáni. Všetci do jedného budeme jazdiť na ekologických elektro vozidlách… V skutočnosti však  PHPčko

Nové projekty

Vodnefiltre

A je to tu! Najzložitejší e-shop môjho doterajšieho života bol úspešne spustený a je v plnej prevádzke a funkčný, dokonca už prijal aj niekoľko objednávok.

Ikry

Ďalší e-shopík, tentokrát som ale riešil len redesign existujúceho e-shopu, nakoľko funkcionalita už bola vytvorená. Ide o CBD e-shop s celkom širokým sortimentom.

Sarka

Vintage obchod s oblečením. Veraže sme sa dosť natrápili, ale napokon to všetko dobre dopadlo 🙂

Táto webstránka používa súbory cookies