Novinka: Svadobná webová stránka

Chcete aj Vy jednoduchú a krásnu svadobnú webovú stránku?

Ponúkam Vám jednoduchú prispôsobenú webovú stránku pre Vašu svadbu. Neexistuje jednoduchší spôsob, ako vykričať svoju radosť do sveta. Svadobná webová stránka je špecifická jemným, ale prívetivým a unikátnym dizajnom, prispôsobená pre Vaše potreby. 

Aký význam má svadobná webstránka?

Pomocou svadobnej webovej stránky môžete svetu oznámiť radostnú novinu – budete sa brať! Štruktúra webovej stránky je prispôsobená udalosti. Webová stránka je jednoduchá a to výzorom aj funkcionalitou. Pomocou svadobnej webovej stránky môžete prijímať gratulácie, priania, finančné príspevky, alebo tiež spätnú väzbu ohľadom účasti hostí na Vašej svadobnej hostine. Čokoľvek si prajete. 

Vzorová svadobná webstránka

Pre predstavu o stránke si pozrite vzorovú webovú stránku Veroniky a Lukáša na adrese https://veronikalukas.sk

Variant

A

B

C

Jednostránková webová stránka

Webová stránka s podstránkami

Slideshow s menami, termínom a miestom svadby

Informácie o snúbencoch a fotografie

Časová os s vašim príbehom

Kolotoč (carousel) pár vybraných gratulácií

Formulár na zasielanie gratulácií priamo zo stránky

Lightbox fotogaléria *

Odpočítavač času do sobáša

Google mapa s miestom konania sobáša (1 pin)

Give - Prijmanie finančných darov priamo na stránke **

Ďalšie statické sekcie na mieru

Rezervácia hostí ***

Blogový modul

Cena

Ceny za svadobné webové stránky sú veľmi priaznivé:

Variant A: 200€

Variant B: 270€ + 30€ za každú personalizovanú sekciu

Variant C: 350€ + 30€ za každú personalizovanú sekciu

* Lightbox je systém pre obrázkové galérie. Po kliku na vybraný obrázok sa tento otvorí vo vyskakovacom okne, pozadie stmavne a medzi obrázkami v rámci galérie sa dá prepínať pohybovať pomocou šípok. Obrázok sa dá priamo zdieľať na sociálne siete.

** Prijímajte finančné svadobné dary priamo na Vašej stránke, prostredníctvom pluginu WP Give a platobnej brány Stripe. V cene nie je zahrnutá registrácia samotnej platobnej brány. Tú si môžete vyriešiť po vlastnej osi, alebo Vám s tým viem pomôcť aj ja. Treba však myslieť na to, že Stripe platobná brána si sťahuje cca 2% z každej prevedenej platby.

*** Tento modul je vlastne zložitejší formulár, prostredníctvom ktorého môžete od pozvaných hostí dostať spätnú väzbu o tom, či sa zúčastnia Vašej svadobnej hostiny. Môžu Vám tak jednoducho oznámiť počet osôb, ktoré sa zúčastnia, ako aj napr. či si želajú vegetariánske menu, ubytovanie a pod. Je to tak podstatne jednoduchšie, ako keby ste museli všetkým telefonovať a ručne si zaznačovať tieto údaje.

Najnovšie články

Ako sa správne pýtať?

Neviete, prečo sa na mojej stránke nedá prihlásiť do administrácie? Prečo mi nepodčiarkuje aktívnu položku menu? Ako urobím, aby footer bol čierny a nie biely?

HTML tagy, ktoré musíš poznať!

Aj bežný užívateľ WordPressu sa skôr či neskôr stretne s obmedzenosťou integrovaného TinyMCE editora. HTML tagy sú veci, ktoré Vám pomôžu. A nie je ani

Nové projekty

Pure Slovakia

Konečne projekt, v ktorom som sa naozaj vyžil. Ako milovník prírody (skrachovaný biológ), lesov, stromov, ihličia i machu, som bol oslovený týmto občianskym združením za

Farnosť Svit

No ako by to bolo, ak by som nevytvoril webovú stránku aj pre svoju domovskú farnosť? Doteraz webová stránka riešená na webnode, odteraz vysokokvalitná webstránka

Ave Prosperita

Zložitejšia webová stránka, s rozličným obsahom, vlastnými typmi príspevkov a doplnkovými poliami. Okrem klasických blogových článkov je na stránke aj manažér udalosti a aj vlastné

Táto webstránka používa súbory cookies