Slovakia supervision

Typická prezentačná webová stránka pre spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti stavebníctva a ponúka služby stavebného dozoru, stavbyvedúceho, koordinátora bezpečnosti a inžinierske služby.

Copy academy

Webová stránka pre Copy Academy. Začíname z minima a postupne ju budem rozširovať.

Akeramika

Projekt kúpeľňového štúdia v Bardejove a Svidníku. Jednoduchá prezentačná stránka, obohatená o CPT príspevky a vlastné polia.

Oravaotuzilci.sk

Sponzorským spôsobom som vytvoril túto prezentačnú webovú stránku, nakoľko otužovanie je moje hobby a predseda otužileckého klubu v Námestove je môj verný kamarát a kolega.

Kovohuty

Prezentačná webová stránka pre hutnícku spoločnosť Kovohuty Dolný Kubín. Webová stránka je dvojjazyčná, čo sme dosiahli prostredníctvom pluginu WPML.

Tvoja pôžička online

Prezentačná webová stránka pre poskytovateľku AHOJ pôžičiek (365 bank). Webová stránka je zameraná na aplikačný formulár, ktorým človek požiada o pôžičku. Celý proces je expresne rýchly, a ak klient doručí všetko čo má, pôžičku môže mať schválenú už za 20 minút. PS: Logo je tiež moja práca 🙂

Demjan SF

S kamarátmi z WAME s.r.o. sme urobili túto jednoduchú prezentačnú webovú stránku v anglickom jazyku. Dominantou celej webovej stránky je hotspot obrázok obleku, na ktorom sú popísané jednotlivé diely.

Svadobný fotograf

Jednoduchý prezentačný webík, v ktorom je zaujímavé najmä portfólio. Klientka sa venuje čisto svadobnej fotografií a na stránke je to aj vidieť.

Agroservis Vyder

Prvotina tohto roka sa venuje servisu agrárnych vozidiel a strojov. Čiže traktory, kombajny, bágre. Webová stránka jednoduchá, prezentačná, akurát realizácie tvorené cez Custom skin for elementor PRO na mieru.

Medúza centrum

Posledná stránka roku 2022 bola spustená deň pred Vianocami. V rámci webovej stránky som sa trošku pohral s keyframes a vytvoril také to typické „vlnenie“.