RCPU Žilina a Bytča

Nový projekt pre RCPU Žilina Bytča, ktorého súčasťou je niekoľko statických podstránok a tiež vlastný event manager s automatickým archívom.

Mojafamilia

Informačná webová stránka k projektu Moja família, ktorý zahŕňa celoslovenskú hru, programovanú inou spoločnosťou. Mojou úlohou bolo pretvoriť existujúci web do plne funkčného WordPressu, keďže pôvodné riešenie „na kolene“ sa stalo nevyhovujúcim a nedostatočným.

Albereh

Novoročný projekt, v ktorom šlo najmä o redizajn existujúcej webovej stránky, ktorý bol nedostatočný, aj keď základ mal dobrý. Tiež bola doplnená podstránka o neziskovej organizácií so všetkými náležitosťami, ktoré boli potrebné.

Smejko Samko

Webová stránka pre Samka, ktorý má mnohé diagnózy. Prostredníctvom webovej stránky chce OZ zbierať pre Samka 2% z dane. Samkovi prajem len to najlepšie a nech sa skoro uzdraví a môže žiť normálny život.

Poradňa Naše dieťa

Novovzniknuté zariadenie starostlivosti o deti do 7 rokov. Veľmi príjemná spolupráca a veľmi príjemná webová stránka.

Titori

Sprievodná informačná webová stránka pre mobilnú aplikáciu TITORI, ktorej cieľom je zdieľanie jázd a doprava ľudí. Mutlijazyčnosť zabezpečená prostredníctvom WPML.

Ukraineslovakia

Hoci sa to nezdá, ale je to jeden z najzložitejších a najťažších projektov v mojej kariére. Je to vlastne článkový portál, obohatený o rozličné featury. Multijazyčnosť je zabezpečená pluginom WPML. Každá kategória článkov má vlastnú farbu, pridaný je nástroj, ktorý na základe textu vygeneruje hlasový výstup (prečíta článok). Súčasťou webu je veľká mapa služieb s…

Denisa Morongová

Osobná stránka pre moju vernú klientku dr. Denisu Morongovú. Jednoduchá a účinná.

Slovakia supervision

Typická prezentačná webová stránka pre spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti stavebníctva a ponúka služby stavebného dozoru, stavbyvedúceho, koordinátora bezpečnosti a inžinierske služby.

Copy academy

Webová stránka pre Copy Academy. Začíname z minima a postupne ju budem rozširovať.