Svadobný fotograf

Jednoduchý prezentačný webík, v ktorom je zaujímavé najmä portfólio. Klientka sa venuje čisto svadobnej fotografií a na stránke je to aj vidieť.

Agroservis Vyder

Prvotina tohto roka sa venuje servisu agrárnych vozidiel a strojov. Čiže traktory, kombajny, bágre. Webová stránka jednoduchá, prezentačná, akurát realizácie tvorené cez Custom skin for elementor PRO na mieru.

Medúza centrum

Posledná stránka roku 2022 bola spustená deň pred Vianocami. V rámci webovej stránky som sa trošku pohral s keyframes a vytvoril také to typické „vlnenie“.

Simplea Námestovo

V tomto predvianočnom čase som úspešne spustil a dokončil prezentačnú webovú stránku pre pobočku (point) siete Simplea, ktorá sídli v Námestove. Vraj pobočka s najkrajším výhľadom na Slovensku. Zaslúžia si teda aj najkrajšiu stránku 🙂

Abridged

Webová prezentácia pre firmu, ktorá sa zameriava na marketing malých a stredných firiem.

Klub Slovenských turistov Dolný Kubín

Prezentačná webová stránka turistického klubu, s obsahom aktualít a udalosti. Udalosti tvorené cez CPT a ACF s custom filtrom, ktorý zobrazuje len nadchádzajúce, alebo len uskutočnené udalosti.

No-hate

Článkový portál, tematicky zameraný na boj s extrémizmom, hejtom a ostatnými neblahými vplyvmi v našej aktuálnej spoločnosti. Projekt bol spustený pod hlavičkou Katedry politológie TNUNI.

Volebná stránka

Do volieb ostáva cca jeden mesiac. Keď ma suseda poprosila o pomoc s tvorbou webovej stránky, nemohol som odmietnuť. Jednoduchá webová prezentácia s článkovým modulom. Články píše viacero autorov.

Patrik the guide

Prezentačná webová stránka turistického sprievodcu, ktorý to celé robí inak. Lepšie 😉 Okrem anglického a nemeckého jazyka, ktorý je použitý na stránke, obsahuje stránka aj CPT s jednotlivými túrami, ktoré sprievodca ponúka.

Rafting-dunajec

Prezentačná webová stránka s možnosťou rezervácie inštruktora, alebo plavidla, prostredníctvom kontaktného formulára inej dimenzie 🙂 Na žiadosť klienta bol na preklady webovej stránky inštalovaný inline google translate plugin, takže preklady na tejto stránke sú čisto strojové (ale za to sú zadarmo a možnosť zapnúť všetky možné jazyky).